زائران اربعین در مرز مهران از ۹۶ گیت تردد می‌کنند 

مدیر پایانه مرزی مهران با اشاره به اینکه زائران اربعین در پایانه‌ی مرزی مهران از ۹۶ گیت تردد می‌کنند، گفت: اقدامات لازم برای تردد راحت و بدون فوت وقت زائران اربعین در مرز بین‌المللی مهران اندیشیده شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الاربعین، به نقل از ایسنا، کامران بختیاری، مدیر پایانه مرزی مهران، اظهار کرد: در تلاشیم که تمام مشکلات پایانه مرزی مهران برای اربعین امسال رفع شود و زائران با سهولت بیشتری از این مرز تردد و در همایش ملی و بزرگ اربعین شرکت کنند.
وی با بیان اینکه ۹۶ گیت در این مرز آماده تردد زائران اربعین است، افزود: اقدامات لازم برای تردد راحت و بدون فوت وقت زائران اربعین در مرز بین‌المللی مهران اندیشیده شده است.
بختیاری عنوان کرد: مرز مهران امن‌ترین مرز برای تردد زائران اربعین است و همچنین مهمان‌نوازی مردم ایلام و استقبال از تردد زائران از این مرز با هیچ جای دنیا قابل‌مقایسه نیست.
مدیر پایانه مرزی مهران با اشاره به اینکه اولویت تردد زائران اربعین مرز مهران است، تصریح کرد: از مسئولان ارشد کشوری درخواست داریم به این مرز توجه جدی کنند تا بتوانیم بهتر خدمات به زائران ارائه کنیم.
وی در ادامه اضافه کرد: پایانه مرزی مهران نسبت به سال گذشته در ایام اربعین از رفاهیات بیشتری برخوردار خواهد شد.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون تردد مسافران و زائران عتبات عالیات از این مرز در آرامش و راحتی کامل صورت می‌گیرند، افزود: تمام دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی به‌صورت شبانه -روزی برای ایجاد امنیت و آرامش مرز و تردد بدون دغدغه زائران و مسافران پای‌کار هستند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها